dnd, d&d dungeons and dragons
 
Stowarzyszenie Sympatyków wsi Tuchola Żarska
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Strona Główna ˇ Artykuły ˇ Forum ˇ Tuchola Żarska ˇ Statut
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Nawigacja
Artykuły
FAQ
Forum
Kontakt
Galeria
Szukaj
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Ostatnie Artykuły
podziękowania
Jeszcze raz o festiwalu
Film z festiwalu
festiwal...cd
Wycieczka 2012
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Rejestr sądowy
znajdziesz nas tutaj
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
nasza działalność
Nasze osiągnięcia
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Kontakt
Stowarzyszenie Sympatyków wsi Tuchola Żarska

Tuchola Żarska 37

68-300 Lubsko

tel. 798 222 323
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
cookies
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Witamy
Stowarzyszenie sympatyków wsi Tuchola Żarska powstało w 2008r i zrzesza 41 członków.Stowarzyszenie posiada osobowość prawną,zarejestrowane jest w krajowym rejestrze sądowym pod numerem: KRS 0000294430. Działa na podstawie przepisów Ustawy z dnia 7 kwietnia 1989 r.Prawo o stowarzyszeniach oraz na podstawie statutu. Działalność stowarzyszenia oparta jest przede wszystkim na pracy społecznej członków.

Zarząd Stowarzyszenia.

1.prezes- Lesław Irzyński

2.sekretarz- Monika Kołodziej

3.skarbnik- Bogusława Wilk

4.członek- Elżbieta Witczak

5.członek- Tadeusz Misztal

Staramy się wypełnić życie naszej społeczności przez organizowanie różnych form wartościowego spędzania czasu. Aktywnie włączamy się w życie codzienne podejmując różne inicjatywy:min.

1. upowszechnianie kultury fizycznej,

2. inicjowanie i wspieranie działalności kulturalnej,

3. organizowanie obozów, wycieczek, kolonii,

4. organizacja imprez z udziałem lokalnej społeczności,

5. inicjatywy profilaktyczne zmierzające do przeciwdziałania narkomanii i alkoholizmowi.

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
11 lutego 2014 r. odbyło się walne zebranie Stowarzyszenia. Na zebraniu,przedstawiono dotychczasowe osiągnięcia za zeszły rok oraz plany na rok 2014. Zarządowi stowarzyszenia, na wniosek komisji rewizyjnej udzielono absolutorium.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Od 4-25 listopada, trwał nabór wniosków w programie grantowym BZ WBK "Bank Dziecięcych Usmiechów". Program ten skierowany jest do instytucji lub organizacji społecznych, które świadczą pomoc dzieciom z rodzin dysfunkcyjnych lub znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Ponieważ nasze stowarzyszenie prowadzi świetlicę socjoterapeutyczną, postanowiliśmy wziąść udział w kolejnej edycji programu. W tym celu napisaliśmy projekt pt. "Muzyczny wehikuł czasu". Projekt zakłada prowadzenie warsztatów muzycznych które odbywać się będą raz w tygodniu, przez dwie godziny, w świetlicy socjoterapeutycznej w Tucholi Żarskiej. Nauczyciel prowadzący zajęcia, podejmował będzie działania na rzecz przygotowania dzieci do wykonywania muzyki dawnej. Projekt ten został oceniony pozytywnie i Fundacja przyznała nam grant w wysokości 3900zł! Wczoraj tj.10 stycznia, w siedzibie 1 odziału BZ WBK w Lubsku w obecności dyrektora oddziału pana Macieja Sołtysiaka podpisalismy umowę darowizny. Teraz czeka nas mnóstwo pracy!
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Dyplom ten otrzymalismy od Fundacji BZWBK, w dowód uznania naszych starań w wychowanie dzieci z naszej wsi. Serdecznie dziękujemy!
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
W miniona sobotę, 26 października, w Tucholi Żarskiej, odbył się doroczny "Dzień seniora", zorganizowany przez Stowarzyszenie Sympatyków wsi Tuchola Żarska. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 18:00. Tym razem, przy pięknie przygotowanych stołach, zastawionych potrawami przygotowanymi przez panie ze stowarzyszenia, zasiadło ponad 60 osób. W części oficjalnej, prezes Stowarzyszenia, przywitał przybyłych gości. życząc im min."... dużo uśmiechu, radości, mnóstwo zdrowia i udanej zabawy..." W części artystycznej, wystąpiły dzieci z ogniska muzycznego z Tucholi ,dając godzinny koncert,który został przygotowany specjalnie na tą okoliczność. Seniorzy obejrzeli występ z ogromnym zainteresowaniem i nagrodzili młodych artystów gromkimi brawami. O godzinie 19:00, przybyłym gościom rozdano upominki i rozpoczęła się zabawa taneczna. Oprawę muzyczną zapewnili zaprzyjaźnieni muzycy z Lubska i Żar. Na koniec wypada podziękować wszystkim osobom które aktywnie były zaangażowane w przygotowanie tej imprezy. szczególnie paniom które, przygotowały potrawy oraz świetlice. Był to ogrom pracy który przyniósł wspaniały sukces, w postaci niezwykle udanej zabawy. Zapraszam do galerii.kliknij. Film z tej imprezy zamieszczę trochę później.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Za nami kolejny już "Piknik rodzinny". W Tucholi pikniki rodzinne odbywają się rok do roku. Wczorajszego popołudnia, chyba wszyscy mieszkańcy Tucholi zawitali do parku. Imprezę zainaugurował występ naszego zespołu dziecięcego. Młodzież zaprezentowała swoje umiejętności., które nabyli podczas poniedziałkowych warsztatów. Zagrali na gitarach takie utwory jak:" Na Wojtusia" czy "Morskie opowieści" ale również zaprezentowali umiejętności wokalne. Przy ich muzyce można było także potańczyć. Oprócz występu naszego zespołu można było fajnie się pobawić przy muzyce, puszczanej przez panów z Lubska, którzy udostępnili nagłośnienie. Podczas tegorocznego pikniku odbył się także mini turniej strzelecki. Dla najmłodszych, przewidziano mnóstwo gier i zabaw. Nieodłączną częścią Tucholskich pikników jest mecz siatkówki.Nieco w głębi parku, pomiędzy drzewami rozłożone były stoiska gastronomiczne, na których można było kupić kiełbaski z rożna czy przepyszne pierogi. Była także loteria fantowa która cieszyła się , jak zawsze ogromną popularnością. Jedną z nagród ufundowała firma "Radan" która zawsze życzliwie odnosi się do inicjatyw społecznych mieszkańców Tucholi. Jeśli już mówić o firmach które wsparły wczorajszą imprezę, to nie można zapomnieć o tartaku Grzegorza Dziurzyńskiego, od nich dostaliśmy palety dzięki którym zbudowaliśmy mini scenę. Niestety, muszę dorzucić łyżkę dziegciu do beczki miodu.W nocy jakiś "inteligentny inaczej" połamał (lub połamali) płyty osb z ktorego była zbudowana ta mini scena. Teraz jeśli chcielibyśmy zorganizować występ to niestety nie będzie to możliwe, ponieważ nie mamy innych płyt. "Dziękujemy" ci debilu (specjalnie piszę "ci" z małej litery) za to że niweczysz (niweczycie ) nasze starania! Zapewne dla ciebie (was) to co zrobiłeś (zrobiliście) jest bardzo zabawne! Wszystkim pozostałym którzy przyszli na piknik i potrafili się bawić bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas!
Zapraszam również do galerii. kliknij tu
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Polecam wywiad z prezesem fundacji prołużyckiej, panem Sławomirem Muzyką. Wyjaśnia w nim, jakie są plany wobec Wiciny. Wspomina w nim także min. o naszym stowarzyszeniu.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
27 października, kolejny raz w Tucholi Żarskiej odbył się Dzień Seniora, zorganizowany przez Stowarzyszenie sympatyków wsi Tuchola Żarska. Zaproszeni goście, spotkali się w świetlicy wiejskiej, gdzie już wcześniej został przygotowany poczęstunek. Za oknem pierwszy w tym roku śnieg, a w sali atmosfera była bardzo gorąca. Seniorów powitał prezes stowarzyszenia Marek Stępień oraz pani sołtys Małgorzata Stodolska. Po uroczystym powitaniu, wzniesiono toast za przybyłych seniorów. Po przemówieniach można było przystąpić do zasadniczej części uroczystości. Przygotowano wiele gier i zabaw okolicznościowych. Przewidziano również drobne upominki. Nad całością imprezy czuwała Pani Monika Kołodziej. I tak we wspaniałej atmosferze, upływał seniorom czas.
Naszym drogim Seniorom, wciąż mło­dych duchem, członkowie stowarzyszenia składają najserdeczniejsze ży­czenia zdrowia, pomyślności, szczęścia w gronie najbliższych i jeszcze wielu udanych zabaw.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Szanowni Państwo!
Stowarzyszenie Sympatyków wsi Tuchola Żarska zwraca się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie naszej działalności. Jesteśmy Stowarzyszeniem, które działa na terenie gminy Lubsko we wsi Tuchola Żarska. Stanowimy młodą organizację, która działa dopiero od 2008r.Jest to organizacja non profit.Posiadamy osobowość prawną, zarejestrowaną pod numerem KRS 0000294430.
Jako Stowarzyszenie staramy się wypełnić życie naszej społeczności przez organizowanie różnych form wartościowego spędzania czasu.Aktywnie włączamy się w życie codzienne podejmując różne inicjatywy:min.
1.upowszechnianie kultury fizycznej,
2.inicjowanie i wspieranie działalnosci kulturalnej,
3.organizowanie obozów,wycieczek,kolonii,
4.organizacja imprez dla i z udziałem lokalnej społeczności,
5.inicjatywy profilaktyczne zmierzające do przeciwdziałania narkomani i alkoholizmowi.
Wiele naszych działań jest też skierowanych do dzieci.Przykłady naszej działalności można znaleźć również tutaj na stronie internetowej naszej wsi.
Wszystkie te inicjatywy wymagają zaplecza finansowego.
Korzystamy ze wsparcia urzędu gminy Lubsko ale do realizacji tych założeń musimy mieć wkład własny. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w finansowaniu działalności statutowej naszego Stowarzyszenia.Jeżeli bylibyście państwo skłonni wspomóc nas w naszym wysiłku i wpłacić dowolną kwotę to podajemy numer rachunku bankowego:
BGŻ 64 2030 0045 1110 0000 0148 3150.Jak również można kontaktować się bezpośrednio z nami.Każda kwota się liczy.Pragniemy zapewnić państwa, że wszystkie pieniądze zostaną wydane zgodnie z przeznaczeniem. Sprawozdanie finansowe zostanie opublikowane na naszej stronie.
"Tyle jest wart człowiek ile drugiemu pomoże".
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl


Hubmaks

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie